Hayriye Hanım Ege | Ayvalık Otelleri

Rezervasyon

Odalar

Üç Kişilik Oda

3 kişilik odalarımızda 1 büyük 2 kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak ya da 3 tek kişilik yatak seçenekleri vardır. Özel banyolu ve yeterli büyüklüktedir ve istenilirse ücretsiz bebek karyolası ve 6 yaşa kadar ücretsiz ilave yatak konulabilir.

Daha Fazla

Aile Odası

Aile odalarımızda 1 büyük 2 kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak vardır. Özel banyolu ve yeterli büyüklüktedir ve istenilirse ücretsiz bebek karyolası ve 6 yaşa kadar ücretsiz ilave yatak konulabilir.

Daha Fazla

Standart Çift Kişilik Oda

18 metrekare özel banyolu standart odamız içerisinde 1 büyük yatak ve bebek yatağı konularak 3 kişi kullanabilir. Çoğu Üst katlarda olup; bir tanesi küçük balkonlu bir diğeri de küçük cumbalıdır. Bu çift kişilik odada klima, uydu, TV ve mini bar vardır.

Daha Fazla

Ekonomik Çift Kişilik Oda

16 metrekare özel banyolu ekonomik odamız içerisinde 1 büyük yatak ve bebek yatağı konularak 3 kişi kullanabilir. Bu çift kişilik odada klima, uydu, TV ve mini bar vardır.

Daha Fazla

Aile Odası – Zemin Kat

Zemin Kat Aile odamızda 1 büyük 2 kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak vardır. Özel banyolu ve yeterli büyüklüktedir ve istenilirse ücretsiz bebek karyolası ve 6 yaşa kadar ücretsiz ilave yatak konulabilir.

Daha Fazla