Hayriye Hanım Ege | Ayvalık Otelleri

Rezervasyon

Hakkımızda

Hayriye Hanım Ege Otel Ayvalık

         2016 yılında turizm otelcilik sektörüne başlayan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan bir işletmeyiz. Hayriye Hanım Konağı olarak bağlı olduğumuz şirketler grubu İstanbul’da ve bir çok yerde otelcilik hizmeti veren firmadır. Gayemiz Ayvalık’ ı ziyaret eden misafirlerimize tesisimizde iyi bir hizmet vererek şehrimizden mutlu ayrılmalarıdır. 
        Konukseverliğin ışığında, sıcak hizmetiyle misafirlerimiz için olağanüstü bir deneyim vizyonuna odaklanmıştır. Her zaman doğru olanı yapma arzusunda, tüm arkadaşlarımızla ekip halinde olumlu etkiler bırakma misyonuna sahiptir. Kalitede süreklilik, mutlak misafir memnuniyeti ana hedefimizdir. Konaklama tesisi içerisinde bulunan her misafirimizin mutluluğu bizler için onur kaynağı olacaktır.
        Çevre bilinci, toplam kalite, teknolojiyi en etkin ve verimli kullanmak, güvenilir marka olmak bilinci ile çalışmamızı şekillendirmekle uğraşmaktayız. Bilgi, deneyim ve sorumluluk bilinciyle çalışmayı değerli kılmak, değerlerin sürdürebilir olmasını önemsemekteyiz. Çağdaş beklentileri içinde misafir çeşitliliğimize uygun politikaları oluşturmak, toplum kalite anlayışıyla % 100 konuk memnuniyetini yaşamın tüm alanına yayılmasını hedeflemekteyiz.